Teknoloji Danışmanlığı

TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI İLE SMART YATIRIMLAR VE UZUN VADELİ FAYDA

İş stratejinizin önemli ve ayrılmaz bir parçası olan IT altyapısı, çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, medya ve yönetiminizle etkileşime giren güçlü bir merkezi sinir sistemi olarak hizmet etmelidir.
Belli IT ile ilgili konulardan IT’den yakıt alan stratejik ticari dönüşüme kadar bir çok alan adında bulunan şirketlere teknoloji danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. İş, yönetim ve personelinizin Bilgi Teknolojisini etkin, verimli ve hedeflerinizle ve iş zorluklarınızla aynı doğrultuda kullanmasını sağlamak için, işlevsel bilgi, detaylı anlayış, kaynaklar ve derinlemesine uzmanlığıyla güvenilir IT ortağınız olmayı hedefliyoruz.

TASARIM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
2011 yılından bu yana yazılım geliştirme, uygulama, kalite güvencesi ve yazılım desteği konusunda edindiğimiz tecrübeler ile danışmanlık hizmetlerimiz, tüm iş ve fonksiyonel gereksinimlerin yanı sıra iş akışlarının belirsiz nüansları üzerine derin bir anlayış üzerine kurulmuştur.
Bir dizi danışmanlık hizmeti de dahil olmak üzere BT projenizin tam geliştirme ve uygulama döngüsünü kapsayan kapsamlı yazılım hizmetleri sunuyoruz.

  • IT Altyapısı Denetimi
  • IT Stratejisi Geliştirme
  • Yazılım Mimarisi İnceleme ve Planlama
  • Uygulama Güvenliği Danışmanlığı
  • Proje Gereksinimleri Tanımı ve Tasarımı
  • Teknoloji / Altyapı Seçimi
  • İş Süreçleri Analizi ve Formatlama

ŞİRKET DEVAMLILIĞI VE İŞ YAŞAM DÖNGÜSÜ İÇİN TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI
IT Danışmanlık Hizmetleri, işletmelerin bilgi teknolojilerinin potansiyelini daha iyi anlamalarına ve kullanmalarına ve işletmelerin iş yaşam döngüsünün her aşamasında bilinçli kararlar almalarına olanak tanıyan yardım ve rehberlik sağlayarak işletmelerin rekabetçi bir avantaj geliştirmelerine yardımcı olur.
Teknolojik uzmanlığımız ve iş süreçlerindeki derinlemesine anlayışımız, iş hayatının her aşamasında işletmenin karşılaşacağı her karmaşık durumu çözmemize olanak tanır. Bu tür angajmanların ana hedefi ve beklenen sonucu işletme operasyonlarının optimizasyonu, daha iyi maliyet ve kaynak verimliliği.

Bu aşamalar:
Yeni Bir İşe Başlama
Geçiş, bu aşamada iş karar vermede hayati önem taşıyan kritik iş zekası ve güvenilir pazar analizi sağlar. Bu, işletme hedefleri ile bağlantılı olarak donanım ve yazılım ortamının profesyonel denetimini içerir.
İş Geliştirme
Ana hedefimiz, tamamen entegre iş otomasyonu ile optimum ve yüksek verimli operasyonel süreç oluşturmaktır. Bu, eski altyapıya entegrasyonu ve lojistik, ekipman takibi, maliyet stratejileri ve pazarlama yatırımları gibi diğer karmaşık işletme modüllerini ele almayı da içermektedir.
Devam Eden İşler
Danışmanlık hizmetlerimiz, işletmelerin çekirdek BT ​​süreçlerini devrederken şirketin temel yetkinliklerine ve birincil hedeflerine konsantre olmasını sağlamak için işletmelerin son derece uygun maliyetli dış kaynak kullanımı iş süreci yaratmalarına yardımcı olur. Danışmanlarımız, iş ihtiyaçlarınıza en uygun nişan modeli seçmenize yardımcı olur.