Küçük Orta İşletmeler

gsuite-musteri-kucuk-orta
KÜÇÜK İŞLETMELERE SUNULAN AVANTAJLAR

İşletmenizde Gmail kullanın

Google’ın güvenilirlik konusunda lider sunucuları iş e-postanız için %99,9 kesintisiz çalışma garantisi verir. Sektöre yön veren spam filtreleri önemsiz postaları gelen kutunuzdan uzak tutar.

Dosya depolama ve paylaşımı

Bulut depolama alanı sayesinde tüm işlerinizi güvenli bir tek noktada toplayın. Çalışmalarınıza bilgisayar, telefon veya tabletten dilediğiniz zaman erişebilir ve ekip arkadaşlarınızla dosya paylaşabilirsiniz.

İstediğiniz yerden çalışın

Çeşitli cihazlarla dokümanlare-tablolar ve sunular üzerinde ortak çalışın. Gerçek zamanlı ortak düzenleme özelliği, dosyanın en son sürümüne daha hızlı erişmenizi sağlar.

İş sınıfı güvenlik

Cihazların kaybolması veya çalınması ve çalışanların işten ayrılması gibi durumlarda bile tüm şirket verilerini güvende ve koruma altında tutun.

Kolay BT yönetimi

Yeni ekip üyeleri için kurulum yapmak sadece birkaç dakikanızı alır. Üstelik G Suite güncellemeleri otomatik olarak yaptığından yazılım güncellemeleri ya da güvenlik yamaları konusunda kaygılanmanız gerekmez.

Sık kullanılan dosya türleriyle çalışın

Microsoft® Word, Excel ve Powerpoint gibi sık kullanılan dosya biçimlerini kolayca açın ve düzenleyin. Ayrıca, G Suite kullanmayan kişilere de dosya aktarabilir ve onlarla dosya paylaşabilirsiniz.