hakkımızda

Kuysoft, 2011 yılında Türkiye merkezli bir yazılım şirketi olarak kuruldu. Türkiye pazarında ki özel yazılım talebine cevap vermek için ve IT danışmanlık hizmetleri sağlamak için kurulmuştur. Bugün, 7’den fazla IT uzmanı ve onlarca iş ortağı ile uluslararası alanda faaliyetlerde bulunmaktadır.

5 yılı aşkın bir süredir Sağlık, Telekomünikasyon, Perakende, Finansal Hizmetler ve diğer sektörlerde küçük ve orta ölçekli şirketlere özel ve platform tabanlı çözümler getiriyoruz. İşbirliği içerisinde olduğumuz partnerlerimizle CRM, Veri Analizi, Bilgi Güvenliği, Web ve Mobil Programlama alanlarında büyümeyi sürdürüyoruz.

Seyahat ve Havacılık
Yazılımları

İstatistik, teknik uzmanlık ve gerçeklere dayalı tahminle donatılmış veri analizi ile işletmenizin yükselmesine katkı sağlarız.

İş Hizmetleri
Yazılımları

İş hizmetlerini müşterilerinizin memnuniyetini güçlendirici bir şekilde kullanmanıza yardımcı oluruz.

Tüketici Ürünleri
Yazılımları

Tüketici ürünleri şirketlerinin mükemmel bir son kullanıcı ürünleri üretmelerine ve sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Finansal Hizmet
Yazılımları

Mali verileri analiz etmenize yardımcı olacak yazılım desteği ve danışmanlık hizmetimizle sizin için sağlam bir mali temel oluştururuz.

Enerji ve Çevre
Yazılımları

Verimliliği artırmak ve çevreye zararlı uygulamaları ortadan kaldırmak için enerji şirketleriyle birlikte çalışıyoruz.

Edevlet ve Vergi
Hizmetleri Yazılımları

Edevlet entegrasyonları ve efatura, earsiv gibi konularda bir çok firmaya yazılım desteği sunuyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek işletmenizi geliştirmeniz için gerekli olan bütün bilişim konularında online teklif alabilirsiniz.

Süper bir web sitesi tasarımı ile bizi memnun ettiler. Ayrıca internet pazarlama ve IT servisleri konularında da Kuysoft Bilişim ile çalışmaktayız. Herkese tavsiye ederim.

Olcay Özsoy
Kurucu Ortak, Teknosports Ltd. Şti.