Kariyer

Kuysoft’ta kariyer yapmak istiyorsanız yeniliklere açık, sürekli öğrenme hevesi içerisinde olan bir yapınız olması gerekmektedir. Genç, dinamik ve her geçen gün büyüyen yenilikçi bir şirkette kariyer yapmak isteyen hayal gücü yüksek profesyonelleri şirketimizde görmekten büyük mutluluk duyarız.

Kuysoft’ta çalışırken performansı ile bilinen bir ekibin parçası olursunuz. İnovasyona ve yeniliğe odaklanan ve verimliliği artıran profesyoneller arasında yer alarak kendi kariyer gelişiminize önemli bir katkı sağlamış olursunuz.

Kuysoft yalnızca performans odaklı bireyleri işe almakla kalmaz, aynı zamanda onları geliştirmeye odaklanır. Müşterilerimizin memnun kaldıklarını ve hak ettikleri özen ve saygıyla hizmet edildiklerini sağlamak bizim için önemlidir.

Birisindeki potansiyeli gördükten ve işe aldıktan sonra, bu potansiyeli gerçekleştirebilecekleri bir ortam elde ettiğine emin oluyoruz. Çünkü, stres ve baskı verimlilik ve yaratıcılık düşmanıdır, Kuysoft bunları mümkün olduğunca azaltmayı hedefliyor. Böylece çalışan potansiyelini gerçekleştirirken, hayal gücünün sınırlarını zorlayabiliyor ve de şirket içi dayanışma sağlanırken çalışan mutluluğu ve verimi de artıyor.

yazilimisi

bizimle çalışmanın artıları

Müşterilerimizin işini işimiz gibi önemsiyoruz. İş ortakları gibi düşünüyor ve davranıyoruz. İsteklerini dikkatlice dinliyor, ihtiyaçlarını anlamak için çalışıyoruz ve projelerin hedefleri ile uyumlu bir çalışma yürütüyoruz – böylece birlikte olduğumuzda ki gücün farkına varıyorlar.

Kişisel gelişim, danışmanlık ve ekip çalışması, Kuysoft’ta kariyer inşa etmenin faydalarından sadece birkaçıdır.

İş Listesi

Job Posting Title Location Department Date
Senior Laravel Developer Kartal, İst, TR İnternet Yazılımları 10 Mart 2017
Senior CodeIgniter Developer Kartal, İst, TR İnternet Yazılımları 8 Mart 2017
Junior Seo Uzmanı Kartal, İst, TR Proje Yönetimi 7 Mart 2017
Senior IOS Developer Kartal, İst, TR Mobil Yazılımlar 27 Şubat 2017
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek işletmenizi geliştirmeniz için gerekli olan bütün bilişim konularında online teklif alabilirsiniz.

Süper bir web sitesi tasarımı ile bizi memnun ettiler. Ayrıca internet pazarlama ve IT servisleri konularında da Kuysoft Bilişim ile çalışmaktayız. Herkese tavsiye ederim.

Olcay Özsoy
Kurucu Ortak, Teknosports Ltd. Şti.