Bilgisayar Teknik Servis ve Çözümleri

Bilgisayar Teknik Servis ve Çözümleri

Webshop olarak bilgisayar servisi konusunda uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Webshop kaliteli hizmet anlayışı ile markalaşmış ve örnek gösterilen bir kuruluş haline gelmiştir. Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır. Uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Onay sistemi sayesinde sizin izniniz olmadan işlem yapılmaz böylece yüksek tamir ücretleri ile karşılaşmazsınız. Yerinde teknik servis talep ettiğinizde randevu sistemine bağlı olarak iş ya da evinize gelinerek sorun çözüme kavuşturulmaya çalışılır. Eğer iş ya da evinizde çözülemeyecek bir sorun ise bilgisayarınız merkez binamıza getirilerek burada gerekli testler ve işlemler yapılır. Tamir edilen ürünler tekrar iş ya da evinize bırakılır. İstanbul genelinde teknik hizmeti alabilirsiniz.

Bakım ve Destek Hizmetleri

Kuysoft,  sektör bağımsız kurumsal müşterileriyle yapmış olduğu yıllık, aylık ya da yarıyıllık sözleşmelerle tüm bilişim altyapılarına 7 x 24 veya 5 x 9 destek vermektedir. Maksimum 2 saatlik çağrı cevaplama garantisiyle, karşılaşılan sorunlara en kısa zamanda çözüm getirmektedir.
Kuysoft Kurumsal Bakım Anlaşması Hizmeti avantajları;

  • Bilgi işlem personeli için yatırım yapmanıza gerek kalmayacaktır,
  • Uzman ekibimizin yönlendirmesi ile yeni teknolojilerden herkesten önce haberdar olursunuz,
  • Sistem güvenliği, virüs, yedekleme gibi konular firmanızda sorun olmaktan çıkar,
  • Sistem bakımları belli dönemlerde yapılır ve performansları korunur,
  • Bilişim sorunlarınız için gereksiz zaman harcamazsınız.

Periyoduk Bakım Hizmeti

Kurumsal bakım hizmeti periyodik bakım hizmetini alan müşterilere, sözleşme kapsamındaki ürünler için, sözleşmede belirten aralıklarda genel bakım hizmeti verilir. Periyodik bakım sırasında cihazların kontrolleri yapılır, varsa arızalar giderilerek, fiziksel bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.

KURUMSAL IT DESTEK VE BAKIM HİZMETLERİ

IT destek ve bakım hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler; kritik teknik servis hizmetlerinden, bütünleşik yönetim hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Alanında uzman ve sertifikalı personelimizle, işletmelerin asıl işlerine odaklanması sağlanarak, bilgi teknolojileri konusundaki tüm ihtiyaçları için, teknik destek ve bakım hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte, teknolojik altyapının standartlara uygun ve bir bütün olarak çalışır durumda bulundurulması da bu kapsamda ele alınan çalışmalar arasındadır.

İşletmelere; ürünlerinin türü, markası ve modeli ne olursa olsun, işlerinin devamlılığını sağlamak ve beklenmeyen sorunlarda kesintisiz ve acil destek sunabilmek için sözleşmeli hizmetler sunulmaktadır.

Hizmet Seçenekleri

1. Telefonda Destek Hizmeti
Sözleşmeli işletmelerden çağrı geldiğinde anda, çağrı merkezi derhal müşterinin talebini ve destek koşullarını inceler. Şayet telefonda çözülebilir bir durum söz konusu ise, sorun çözülerek, çağrı hizmeti sonlandırılmış olur. Talep telefonda karşılanamıyor ise, müşteriye destek koşulları çerçevesinde, yerinde destek hizmeti verilir.

Tüm çağrılarda, standart ve detaylı olarak aşağıdaki bilgilere yer verilir:

* Müşteri bilgisi

* Ürün bilgisi

* Tarih bilgisi

* Arıza bilgisi

* Yapılan işlem

2. Uzaktan Destek Hizmeti
Sunucu veya ağ (network) sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek, internet üzerinden, uzaktan erişim (remote access) yoluyla sağlanır.

3. Yerinde Destek Hizmeti
Müşterilerin sorunlarına, sözleşme koşulları çerçevesinde, yerinde destek verilir. Sorun giderilerek, talep yerine getirilmiş olur.