g-suitesidebar

G SUİTE MARKETPLACE

Yukarıda G Suite Marketplace ürünlerine yer verilmiştir. Yukarıdaki örneklerin dışında binlerce ürüne G Suite satın aldıktan sonra ulaşabilir ve çalışanlarınızın kullanımına açabilirsiniz. Bu sayede İş araçlarına, verimlilik, eğitim ve iletişim araçlarına sahip olabilirsiniz.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizimle iletişime geçerek işletmenizi geliştirmeniz için gerekli olan bütün bilişim konularında online teklif alabilirsiniz.

G Suite Marketplace uygulamalarını hesabınıza eklemek Android Market’ten uygulama yüklemek kadar kolay. Muhasebe ve Finans araçlarından ERP, CRM, Pazarlama ve Analiz araçlarına kadar binlerce uygulama ve entegrasyon araçları ile iş verimliliğiniz yükselirken bu işler için harcadığınız maliyet ise bu sayede düşecektir.

Süper bir web sitesi tasarımı ile bizi memnun ettiler. Ayrıca internet pazarlama ve IT servisleri konularında da Kuysoft Bilişim ile çalışmaktayız. Herkese tavsiye ederim.

Olcay Özsoy
Kurucu Ortak, Teknosports Ltd. Şti.

G-Suite Deneyiminizi Bizimle Paylaşın!

G Suite şimdi Bilgisayar, telefon veya tablette sorunsuz çalışan tek bir pakette. Geleneksel email servislerinden sonra G-Suite ile ilgili deneyimlerinizi bizimle buradan paylaşmanızdan memnuniyet duyarız.