Mobil Yazılım Geliştirme

Mobil Yazılım Geliştirme

IOS Uygulama Geliştirme

Güzel uygulamalar, kurumsal düzeyde mobil çözümler veya ilgi çekici oyunlar oluşturmak için iOS geliştirme yetenek havuzumuza dokunun.

Android Uygulama Geliştirme

İşletme sorunlarını çözen, kullanıcıları çeken ve markanızı güçlendirecek güçlü, son derece kullanışlı Android uygulamaları geliştirin.

Çapraz Platform Geliştirme

IOS, Android ve diğer ortamlarda sorunsuz bir şekilde çalışan çapraz platform uygulamaları ile geliştirme ve bakım maliyetlerinizi azaltın.

Başarılı Bir Mobil Uygulama Geliştirme Projesi Nasıl Çalışır?

Mobil uygulama geliştirme için doğru yaklaşımı seçmek, projenizi başarıyla tamamlayabilecek veya bozabilecek kritik bir başarı faktörüdür. Kuysoft mobil uygulama geliştiricileri, kanıtlanmış bir başarı kaydına sahip, hızlı sonuçlar ve% 100 görünürlük sağlayan, düşük riskli ve düşük riskli bir mobil geliştirme metodolojisi kullanmaktadır.

Müşterinin bakış açısından, yöntemimizin en önemli beş avantajı şunları içerir:

Hızlı sonuçlar
Bugünün hızlı tempolu, rekabet gücü yüksek iş dünyasında pazara sunma süresinin azaltılması, genellikle rekabetin başında gelir. Sistemimiz artan yazılım geliştirme ve hızlı prototipleme üzerinde durmaktadır; bu da daha hızlı sonuçlar elde etmenizi sağlar.
% 100 şeffaflık
Müşteri olarak, her zaman kontrolden geçiyorsunuz ve proje durumuyla tam güncelleniyorsunuz ve geri bildirimleriniz mobil çözümün sürekli geliştirilmesi için kritik önem taşıyor. Tüm tarafların aynı sayfada olması için, mobil uygulama geliştiricilerimiz gerekirse günlük durum raporları, konferans / Skype aramaları, e-posta güncellemeleri ve yerinde ziyaretlerden yararlanmaktadır.
Daha iyi kalite
Sürecimiz sürekli test prosedürlerine dayanır; bu da yazılım hatalarının keşfedilmesi ve erken tespit edilmesi anlamına gelir. Proje yaşam döngüsü boyunca genel kalite düzeyini korumak için, her sürüm iyice sınanır ve bir sonraki sürümü geliştirmek için müşteri geri bildirimleri dikkatle toplanır.
Daha fazla iş değeri
Mobil uygulama geliştiricilerimiz, öncelikle geliştirilen işle ilgili kritik özellikler içeren, özellik merkezli bir yöntem kullanmaktadır. Buna ek olarak, değişim istekleri hızlı ve etkin bir şekilde ele alınır, böylece ürünün paydaşların gereksinimlerini karşıladığından emin olunur.
Başarılı Aplikasyonlar
Her projeyi olabildiğince risksiz hale getirmek için, imzaladığımız her sözleşmede garanti hükümleri bulunmaktadır. Bu, mobil uygulamanızın belirtilen zaman ve bütçe kısıtlamaları çerçevesinde teslim edilmesini garanti eder ve proje tamamlandıktan sonra keşfedilen kusurları ortadan kaldırmak için 6 ay garanti süresi sağlar.