Özel Yazılım Geliştirme Hizmetleri

KUYSOFT İSTEĞE ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME HİZMETİ

Kuysoft, müşterilerin kendine özgü taleplerine cevap vermek için müşteri ihtiyacına uygun güçlü, benzersiz bir yazılım geliştirme hizmeti sunuyor. Deneyimli uzmanlarımız, iş dünyasının gereksinimlerini iyi bilir ve zaman ve de bütçe sınırları dahilinde tüm belirlenen gereksinimlerle uyumlu başarılı yazılım çözümleri sunar. Tam döngülü özel yazılım geliştirmenin yanı sıra yazılım bakım ve platform tabanlı özelleştirme hizmetide veriyoruz.

YAZILIM GELİŞTİRME SÜRECİ

İşinize karşı ciddi ve dikkatli bir tutumla, konsept incelemesi yaparız: uzmanlarımız ihtiyaçlarınızı dikkatle analiz eder ve projeyi sizin hayal ettiğiniz şekilde uygulamak için vazgeçilmez olan ayrıntılı bir yazılım gereksinimi detaylı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur. Projeyi iyi bir şekilde dökümanta etmek oldukça önemlidir. En yaygın ve etkili iki yazılım geliştirme metodolojisini sunuyoruz: Waterfall ve Agile . Etkili geliştirme metodolojileri: Waterfall ve Agile. Waterfall ile birlikte, projenizin tüm gereksinimlerini en başta kararlaştırırsınız ve belirli bir zamanda belirli bir fiyat için ihtiyaç duyduğunuz şeyleri tam geliştirme süreci boyunca sorumlu olan acil durumla karşı karşıyasınız ve bu şekilde yazılım geliştirmeye başlıyoruz.

Gereksinimleri eklemek / değiştirmek ve hareket halindeyken halihazırda uygulanmış olan işlevleri değerlendirmek.

Geliştirmenin yanı sıra, Kuysoft mevcut yazılımın kurulumunu ve bakımını da sunmaktadır.

KALİTE

Kuysoft uzmanları arasında yalnızca resmi olarak sertifikalı uzmanlar ve yılların deneyimine ve teknolojiye + sektör bilgisine sahip yetenekli geliştiriciler var. Hız üzerinde yeterliliği önceliklendirerek, ürünü her zaman bütçede ve zamanında teslim eder. Kuysoft’un geliştiricileri -% 50’sinden fazlası Seniorlar ve Profesyoneller vardır. Kuysoft olarak her zaman, üst düzey bir yazılımla, daha iyi bir yazılım geliştirme, versiyon artırma ve bakım için sağlam bir temel, harika bir kullanıcı arabirimi ve performans sorunu olmayan bir mimari oluşturmayı hedefliyoruz.

TEKNOLOJİLER

Her seviyedeki yazılımı müşteri ihtiyacına uygun hale getirir ve aşağıdaki teknolojiler üzerinde kaliteli çözümler sunarız:

Back end and desktop: .NET, Java, PHP, Node.js, C ++
Mobile: iOS, Android, Windows Phone, Apache Cordova, Xamarin
Frontend: HTML5, CSS3, JS
Databases: Microsoft SQL Server, MySQL, Oracle, SQL Azure, PostgreSQL, MongoDB