Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya; kişilerin ya da markaların hedef kitlesine, kendini özgürce anlatabildiği ve düşüncesini ifade edebildiği paylaşım platformlarıdır. Günümüzde mobil cihazların kullanım oranının ve özelliklerinin artmasıyla birlikte sosyal medya herkesin sürekli olarak kullandığı birer iletişim mecrası haline gelmiştir.

Kuysoft, sosyal medyada uzun yıllar boyunca elde ettiği deneyim ve uzman kadrosuyla birlikte sosyal medya mecralarında çalıştığı marka ve çözüm ortaklarına en etkili iletişim hizmetini sağlıyor. Aralarında birçok markanın da bulunduğu müşteri portföyüne Sosyal Medya Reklamları, Raporlama, Kampanya Yönetimi, İçerik Pazarlama, Anlık Moderasyon, Organik Erişimi Arttırma ve Animasyon Çalışmaları gibi hizmetleri en uygun fiyata kaliteden ödün vermeden sağlıyor.

Sosyal medya hesaplarının açılması, içeriklerinin hazırlanması ve stratejilerinin belirlenmesi için gerekli ilk adımları sizinle birlikte atıyoruz. Kampanya döneminden, kriz yönetimlerine kadar her ihtiyacınızda yanınızda oluyor, uygun mecraların ve marka ile uyumlu tasarımların hayata geçmesi için çalışıyoruz. Monitoring sürecini raporlama süreci kadar dikkate alıyor, dilerseniz karşılaştırmalı sektör analizi ile konumunuzu büyük resimde görmenizi sağlıyoruz.

Web sitenizin hitap ettiği kitleye en uygun olan içerikleri ön plana çıkarıyor; vereceğiniz reklamları da bu doğrultuda optimize ediyoruz. Tüm bu aşamaları gerçekleştirdikten sonra takibini yapıyor, servis sonrası hizmetimizle profilinizi profesyonel olarak yönetiyoruz.