layout 1

Süper bir web sitesi tasarımı ile bizi memnun ettiler. Ayrıca internet pazarlama ve IT servisleri konularında da Kuysoft Bilişim ile çalışmaktayız. Herkese tavsiye ederim.

Olcay Özsoy
Kurucu Ortak, Teknosports Ltd. Şti.

Çok Güzel bir web sitesi yaptılar beklediğimden bile iyi oldu. Herkesin beğendiği başarılı bir web tasarım oldu. Başarılarının devamını dilerim.

Talha Koç
Kurucu Ortak, Tarihi Moda Fırını

Emir Sultan Un hizmetleri olarak İstanbul merkezli Kartal’da faaliyet göstermekteyiz. Yıllardır bu bölgede fırınlara un tedariki sağlıyoruz. IT alanında Kuysoft Bilişim’ e güveniyoruz ve kendilerinden çok memnunuz.

Metin Görmez
Kurucu Ortak, Emir Sultan Un

Ploud yazılım olarak S.A.P. ve E.R.P. alanında faaliyet göstermekteyiz. Kuysoft Bilişim’e G Suite ve Server desteği dahil aldığımız bütün hizmetlerde bize gösterdikleri yaklaşımdan dolayı çok minnettarız. Herkese tavsiye ederiz.

Mehmet Emin Moroğlu
Genel Müdür, Ploud

Kuysoft Bilişim ön muhasebe ve Crm alanında bizlere yardımcı olmuştur. Ayrıca SMS ve Email marketing alanlarında da katkılar sunmuştur. Çalışmalarından biz memnun kaldık umarım uzun yıllar beraber çalışırız.

Süleyman Eyvaz
Mağaza Müdürü, EVM Home Mobilya Mağazası

Yuhbee için yaptıklarından doları çok teşekür ederiz. Sosyal medya’da öne geçmemizi sağladılar. Viral ve influencer marketing alanlarından çok iyi anlıyorlar. Tavsiye ederiz.

Yuhbee
Kurucu Ortak, Meral Şener

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?