Kuysoft Bilişim Çalışma Standartları ve İlkeleri Belirlendi

ÇALIŞMA STANDARTLARIMIZ

Yine aynı tarihte yukarıda saydığımız çalışma ilkelerimiz dışında şirket bünyesinde yaptığımız beyin fırtınası sonucunda birlikte çalışma kabiliyetimizi artırmak için yazılan kodların daha okunabilir olması için çalışma yöntemimiz inovatif bir yaklaşımla geliştirilmiş olup bazı standartlar belirlenmiştir.

KUYSOFT İŞ ETİĞİ İLKELERİ

Güvenilirlik
Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak, beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirerek, verdiğimiz sözü yerine getirmek.

Duyarlılık
Kurumsal ve kişisel sosyal sorumluluk bilincimizle, çözümlerimiz ve kaynaklarımızı verimli kullanarak insana, bilgiye, emeğe, çevreye duyarlı ve saygılı olmak.

Müşteri Odaklılık
Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde süreklik sağlamak.

Açıklık (Şeffaflık)
İletişimde ve uygulamalarımızda açık davranarak; şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Çözüm Odaklılık
Profesyonel anlayış ve ekip çalışmasına inancımız ile etkin ve hızlı hizmetler sunarak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Esneklik
Yönetimimizin, ön yargısız yaklaşıma verdiği önem ile mesleki ve kurumsal değerlerden ödün vermeden, çalışanlarımızın çözüme odaklı öneriler geliştirmesi, uygulaması ve inisiyatif almasına fırsat tanımak.

 Bir cevap yazın